Dallime mes rishikimeve të "Liqeni i Ohrit"

ska përmbledhje të redaktimeve
[Redaktim i kontrolluar][Redaktim i kontrolluar]
v (Bot: Migrating 45 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q156258 (translate me))
No edit summary
{{cung}}
[[Skeda:Ohridsoeen.jpg|thumb|230px|Liqeni i Ohrit]]
[[Skeda:Ohrid and Prespa lakes topographic map.svg|thumb|230px|Harta topografike e Ohrit dhe Prespës]]