Dallime mes rishikimeve të "16 janar"

51 bytes added ,  7 vjet më parë
v
ska përmbledhje të redaktimeve
v (gramatikë)
v
* [[1963]] - [[James May]], gazetar dhe prezantues anglez
* [[1974]] - [[Kate Moss]], Supermodele dhe stiliste Angleze
* [[1980]] - [[Seydou Keita]], futbollist nga Mali
 
== Vdekje ==