Dallime mes rishikimeve të "Kadri Mahmud Shametaj treçerek shekulli në këmbë"

Faqe e re: thumb|200px '''Kadri Mahmud Shametaj treçerek shekulli në këmbë''' është një libër i shkruajtur nga historiani Dr. Zihni Haskaj dhe publicisti...
(Faqe e re: thumb|200px '''Kadri Mahmud Shametaj treçerek shekulli në këmbë''' është një libër i shkruajtur nga historiani Dr. Zihni Haskaj dhe publicisti...)
(Pa ndryshime)