Hanoveri: Dallime mes rishikimesh

14 bytes removed ,  6 vjet më parë
v
→‎Lidhje të jashtme: Rregullime markup-i. duke përdorur AWB
[Redaktim i kontrolluar][Redaktim i kontrolluar]
Refuzoi 3 ndryshimet e fundit të tekstit (nga 31.22.51.41, Mr Robot dhe 185.67.177.248) dhe riktheu rishikimin 1625796 nga Tytuu
v →‎Lidhje të jashtme: Rregullime markup-i. duke përdorur AWB
Rreshti 40:
* [http://www.hannover.de/ Faqja e qytetit të Hanoverit]
 
{{clear}}
<br style="clear:both" />
{{Coor geo|52_22_28_N_9_44_19_E_type:city(520100)_region:DE-NI|52° 22' 28"&nbsp;Gjer.&nbsp;Ver., 9° 44' 19"&nbsp;Gjat.&nbsp;Lind.}}
{{Gjeo-cung}}
 
[[Kategoria:Qytete në Gjermani]]
 
 
{{Gjeo-cung}}