Ndryshimi mes inspektimeve të "Amerika (kontinent)"

v
ska përmbledhje të redaktimeve
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 46.99.80.32) dhe riktheu rishikimin 1846497 nga 37.25.87.191)
v
Etiketa: përpunim burimi 2017
 
[[Kategoria:Kontinente]]
{{Amerika-gjeo-cung}}
 
 
{{gjeo-cung}}