Ndryshimi mes inspektimeve të "Michael Jordan"

37 bytes added ,  2 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
(Refuzoi 2 ndryshimet e fundit të tekstit (nga 46.99.33.52 dhe Ademi12345) dhe riktheu rishikimin 1843507 nga 46.29.168.140)
Etiketa: përpunim burimi 2017
[[Kategoria:Basketbollistë në Washington Wizards]]
[[Kategoria:NBA basketbollistë]]
[[Kategoria:Basketbollist amerikan]]
[[Kategoria:NBA]]