Dallime mes rishikimeve të "Republika Çeke"

33 bytes removed ,  2 vjet më parë
v
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 46.176.1.105) dhe riktheu rishikimin 1904672 nga 94.113.94.240)
 
[[Kategoria:Çeki| ]]
[[Kategoria:Shtete në Evropë]]