Ndryshimi mes inspektimeve të "Afrika veriore"

Shpëtim i burimeve 1 dhe etiketim 0 si të prishura.) #IABot (v2.0
(Shpëtim i burimeve 1 dhe etiketim 0 si të prishura.) #IABot (v2.0)
 
{{Kontinentet}}
 
*[https://web.archive.org/web/20100113151627/http://www.north-of-africa.com/ North of Africa]
 
[[Kategoria:Afrikë]]