Dallime mes rishikimeve të "Karl Marksi"

v
→‎Referime: Referenca -> Referime duke përdorur AWB
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 109.69.160.132) dhe riktheu rishikimin 1703928 nga Wielemir)
v (→‎Referime: Referenca -> Referime duke përdorur AWB)
* Marx/Engels Briefwechsel, Dietz, Berlin 1949. Briefwechsel von 1844 bis 1883; 4 Bände.
 
== ReferencaReferime ==
* Stephen Jay Gould, A Darwinian Gentleman at Marx's Funeral - E. Ray Lankester, Page 1, Find Articles.com (1999).
* Daniel Little, The Scientific Marx, University of Minnesota Press (1986), trade paperback, 244 pages