Ndryshimi mes inspektimeve të "Inshálla"

1 byte removed ,  1 vit më parë
v
→‎Referimet: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB
v
v (→‎Referimet: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB)
 
Në [[Dhjata e Re|Dhjatën e Re]] thuhet: Dhe tani, ju që thoni: “Sot ose nesër do të shkojmë në atë qytet, dhe do të rrijmë atje një vit, do të tregtojmë dhe do të fitojmë,” ndërsa nuk dini për të nesërmen. Sepse ç’është jeta? Éshtë avull që duket për pak, dhe pastaj humbet. Në vend që të thoni: “Në dashtë Zoti dhe në paçim jetë, ne do të bëjmë këtë ose atë gjë.”<ref>{{cite web|url=https://www.biblegateway.com/passage/?search=James+4:13-15 |title=Jakobit 4:13-15 |publisher=Bible Gateway |date= |accessdate=2016-07-07}}</ref> (Jakobit: 13-15)
 
==ReferencatReferimet==
{{reflist}}