Dallime mes rishikimeve të "Provincat dhe territoret e Kanadasë"

v
→‎Referime: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB
[Redaktim i kontrolluar][Redaktim i kontrolluar]
(→‎Provincat dhe territoret: përmirësime teknike, zëvendësova: Shkurt → shkurt (2) duke përdorur AWB)
v (→‎Referime: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB)
|align=left|[[Skeda:Flag of Nunavut.svg|border|50px]]||[[Nunavut]]<ref name=TNO/>||[[Iqaluit]]||[[1999]]||-7 (Montagne), -6 (Centrale), -5 (Est)||NU
|}
== ReferencaReferime ==
<references/>