Ndryshimi mes inspektimeve të "Wikipedia:Artikuj të përkryer"

Shtova dy artikuj te munguar ne liste.
v (Mbrojtur "Wikipedia:Artikuj të përkryer": Faqe me rëndësi të lartë ([Redaktimi=Lejohet vetëm për administratorët] (i pacaktuar) [Zhvendosja=Lejohet vetëm për administratorët] (i pacaktuar)))
(Shtova dy artikuj te munguar ne liste.)
Etiketa: përpunim burimi 2017
== Sporte e sportistë ==
[[Skeda:P football.png|djathtas|50px|link=]]
[[Olympique Lyonnais]] • [[Arjen Robben]] • [[Roberto Baggio]] • [[Edwin van der Sar]] • [[Artem Kravets]] • [[Gonzalo Higuaín]] • [[Xherdan Shaqiri]]
 
== Shkencë dhe Teknologji ==
[[Skeda:P physics.svg|djathtas|50px|link=]]
[[Shkenca në mesjetën Islame]] • [[Fizika]] • [[Forca]] • [[Acrocanthosaurus]] • [[Relativiteti i përgjithshëm]] • [[Ferrari]] • [[Tigri kundër luanit]] • [[Panthera leo leo]]
|}