Dallime mes rishikimeve të "Wikipedia:Faqja e përdoruesit"

ska përmbledhje të redaktimeve
v (U kthyen ndryshimet e Sejmen Gjokoli (diskutimet) në versionin e fundit nga 79.106.141.37.)
Etiketa: Rollback
No edit summary
Rinard Gjonbalaj u lind më 24 dhjetor 2003 në Berane, eshte djali i Afrim Gjonbalaj , Mali i zi është aktor i njohur Shqiptar nga Mali i zi i cili ka luajtur në disa filma dhe seriale ka diplomuar për aktrim në Universitetin e Prishtinës aktualisht jeton në Vuthaj ku që 9 vite ësht pjesë e Serialit të famshëm komedik Kafeneja Jonë - Te Oki.Pas nderprerjes se serialit Kafeneja Jone , ai vazhdoi duke punuar ne teater dhe ne film , pas nje kohe ai rikthehet perseri ne serialin komik Zyrja per GJithqka me rolin e Mirit , por qe edhe ky seriale nuk ka pasur jetgjatesi edhe pse shum shikushmeri ne vitin 2016 seriali komik Kafeneja Jone rikthehet perserine ekran pjes e saj edhe Rinard Gjonbalaj .
{{politikë zyrtare}}
'''Faqet e përdoruesit''' janë faqet në [[Wikipedia:Hapësira|hapësirat]] Përdoruesi dhe Përdoruesit diskutim, dhe janë të dobishme për të ndimuar dhe organizuar punën që përdoruesit bëjnë në Wikipedia, dhe duke lehtësuar bashkëveprimin dhe shkëmbimin mes përdoruesve. Faqet e përdoruesve kryesisht janë për diskutim ndërpersonale, njoftime, testime dhe hartime të skicave/drafteve, dhe në qoftë se dëshironi, mund të shtohet përmbajtje e kufizuar autobiografike dhe personale.
 
==Terminologjia dhe vendi i faqeve==
:''Vini re: "''Juaj''" në këtë kontekst do të thotë në lidhje me ty, mirëpo nuk të përket ty.''
 
Teatër
; Faqja Përdoruesi : Faqja juaj e përdoruesit ka një emër si për shembull: Përdoruesi:''FilanFisteku''. ([[Special:Mypage|Ky link ju dërgon në faqen tuaj]].) Është normale të përdorni atë duke dhënë disa informacione bazike, ''nëse dëshironi'', rreth vetes tuaj ose aktivitetet në lidhje me Wikimedian. Nuk ka nevojë të thoni gjithçka për veten tuaj. Nëse preferoni mos vendosni asgjë aty, atëherë mund ta [[Wikipedia:Ridrejtimi|ridrejtoni]] atë në faqen tuaj të diskutimit.
Filmat
 
2013-2014 - 3 Dritare një varje rolin si Sokoli
; Faqja Përdoruesi diskutim : Faqja juaj e diskutimeve e cila ka një emër si për shembull: Përdoruesi diskutim:''FilanFisteku''. ([[Special:Mytalk|Ky link ju dërgon në faqen tuaj të diskutimit]]). Përdorimi i saj normal është për mesazhe nga dhe diskutim me përdoruesit e tjerë.
2005 Kukumi rolin si Hasani
 
1997 Dashuria e Bjeshkëve të Nemuna rolin si Uka
; Nënfaqet : Ju mund të krijoni nënfaqe tuaja të ''faqes Përdoruesi'' dhe të ''Përdoruesi diskutim''. Për të shtuar një nënfaqe të re, kjo është sintaksa se si duhet të vendosen nën nivelet:
Serialet Televizive
 
Zyrja për Gjithëqka - ne rolin e Mirit
:<code>Përdoruesi:Emri_Juaj_në_Wikipedi/nënfaqja</code>
Kafeneja Jonë - Te Oki ne rolin e Naim Konjufca
 
Kategoritë: Articles lacking sourcesAll articles lacking sourcesFaqe pa burim informacioniBiografi shqiptarëshAktorë shqiptarëLindje 2003
:[[Special:Mypage/nënfaqe|Sa për demostrim ky link ju dërgon në /nënfaqen tuaj]]
 
==Shih edhe==
*[[:Kategoria:Wikipedianët]]
*{{Tl|Userpage}}
 
{{Udhëzimet dhe politikat e Wikipedias}}