Dallime mes rishikimeve të "Hoxha (mbiemër)"

[Redaktim i kontrolluar][redaktim i pashqyrtuar]
v (→‎Referime: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB)
* [[Nazmije Hoxha]] – (1952–2007), këngëtarja shqiptar
* [[Ndriçim Hoxha]] – (1920–), ushtarak shqiptar
* [[Nexhmije Hoxha]] – (1921–1921–2020), politikan shqiptar
* [[Niko Hoxha]] – (1926–1965), partizan shqiptar
 
==Q==
* [[Qemal Hoxha]] – (1920–), veteran dhe invalid shqiptar
2

edits