Ndryshimi mes inspektimeve të "Wikipedia:Vota për grisje"

ska përmbledhje të redaktimeve
 
==[[Cashbook Finance]]==
{{dmb|1|PËR|--[[Përdoruesi:Olsi|Olsi]] ([[Përdoruesi diskutim:Olsi|diskutimet]]) 21 mars 2020 02:40 (CET)}}
Mendoj qe nuk ploteson kriterin e shquarsise. Eshte shkruar vetem nga nje perdorues qe une mendoj qe eshte i lidhur me institucionin financiar ne fjale dhe duket si nje reklame me shume sesa artikull enciklopedik. Artikulli eshte i mbushur me lidhje te jashtme, qe tregon nje perpjekje per ta cuar lexuesin drejt faqes se ketij institucioni financiar. Burimet nuk jane te besueshme (linkedin, glassdoor dhe faqe te tjera qe thjesht bejne listime kompanish). --[[Përdoruesi:Olsi|Olsi]] ([[Përdoruesi diskutim:Olsi|diskutimet]]) 16 mars 2020 02:10 (CET)
 
*{{Koment}} Pas këmbënguljes së vazhduar për krahasim me faqet e tjera të firmave në SqWiki nga shkruesi i këtij artikulli, duke pasur parasysh dhe numrin e vogël të artikujve në fjalë, a mundet kush ta bëjë atë kontroll? Do të ndihmonte dhe për situatën, dhe SqWiki në tërësi. - [[Përdoruesi:Klein Muçi|Klein Muçi]] ([[Përdoruesi diskutim:Klein Muçi|diskutimet]]) 17 mars 2020 17:25 (CET)
::I hodha nje sy artikujve, disa duhet te grisen, disa kane nevoje per permiresim, por gjithsesi une mendoj qe kjo s'duhet te ndikoje ne grisjen e kesaj faqeje. --[[Përdoruesi:Olsi|Olsi]] ([[Përdoruesi diskutim:Olsi|diskutimet]]) 21 mars 2020 00:53 (CET)
{{dmb|2}}