Dallime mes rishikimeve të "Kuzhina shqiptare"

Refuzoi 2 ndryshimet e fundit të tekstit (nga 193.187.102.87 dhe 188.172.108.78) dhe riktheu rishikimin 2098160 nga Tiimiii
No edit summary
Etiketat: Reverted Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
(Refuzoi 2 ndryshimet e fundit të tekstit (nga 193.187.102.87 dhe 188.172.108.78) dhe riktheu rishikimin 2098160 nga Tiimiii)
Etiketa: Manual revert
Ndër pijet jo alkoolike është për tu përmendur boza (një pije freskuese me bazë misrin), e prodhuar në veri të vendit sidomos në krahinën e Kukësit si dhe rehania, e cila vjen nga lëngu i rrushit dhe është pije tipike e Skraparit.
 
== Burimet ==
Uebsajti i pare Shqiptar per gatime eshte https://gatimeshqiptare.com/
 
== Burimet https://gatimeshqiptare.com/ ==
{{reflist}}
 
a[[Kategoria:Kuzhina Ballkanike]]
[[Kategori
 
 
a:Kuzhina Ballkanike]]
[[Kategoria:Kultura e Shqipërisë]]