Dallime mes rishikimeve të "Fero"

38 bytes added ,  1 vit më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
(Refuzoi 3 ndryshimet e fundit të tekstit (nga 46.19.227.188 dhe 2003:DD:2F35:3480:4DA3:31DF:4C13:EE26) dhe riktheu rishikimin 2137609 nga Klein Muçi)
Etiketa: Manual revert
No edit summary
{{pp}}
{{joref}}
{{POV}}
{{Shkronja}}
'''Feronit Shabani''' i njohur me nofken '''Alles Baba''' eshte nje reper i njohur tashme ne estraden shqiptare. I lindur me daten [[8 Korrik]] [[1997]] ne qytetin e [[Gjilan|Gjilanit]]. Shkollen e mesme e kreu ne gjimnazin Gjimnazi Zenel Hajdini.
Ai si një djalosh nga gjilani bëri fam shum të madhe ai në fillim ishte pjes e ekipit on records ku mori një fam të madhe nga aty vendosi që ta përfundoj karrieren e tij me grupin e on records dhe u zhvendos në Gjermani ku e nënshkroi një kontratë me një kompani Gjermane.Ai tani ësht në lidhje me bukuroshen,modelen:Arbenitën ku kalojn kohë shum të mira së bashku të gjith mendojn se ajo do të jet gruaja e tij e ardhshme sepse ai i kishte kushtuar dy këngë:Momo dhe Ride or Die!