Dallime mes rishikimeve të "Messenger"

4 bytes added ,  15 vjet më parë
v
ska përmbledhje të redaktimeve
v
==Shiko dhe ==
MSN Mesagjeri ([[MSN Messenger]])
 
MSN Messenger eshte sistemi per mesagjeri i atypëratyeshëm dhe per shikim-konference e Microsoftit. Klienti per MSN Messenger eshte shperndar me version te ri se Windowsit, ate qe ka dermuar shum popullor perfundsishte. Ai eshte i thirrur shpesh thjeshtsisht MSN, edhe pse e perban vetem nje pjese te rjetë MSN.
24.783

edits