Dallime mes rishikimeve të "Lista e llojeve të kafshëve: K"

Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 185.237.16.194) dhe riktheu rishikimin 2067559 nga 89.159.106.57
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 185.237.16.194) dhe riktheu rishikimin 2067559 nga 89.159.106.57)
Etiketa: Manual revert
 
==K==
*[[Kali]]
*[[Kali i Nilit|Kevin Lopci]]
*[[Kaprolli]]
*[[Karkaleci]] (insekt)