Dallime mes rishikimeve të "Bixhova"

107 bytes added ,  12 vjet më parë
[redaktim i pashqyrtuar][redaktim i pashqyrtuar]
No edit summary
 
== Shih edhe ==
bixhova esh nje fshat me njerz shum te skollur dhe te beses,po ashtu jan edhe kurvar,te njohuh, mos haroni
 
== Lidhje të jashtme ==
Anonymous user