Ndryshimi mes inspektimeve të "Sabit Rrustemi"

v (U kthyen ndryshimet e 82.114.65.166 (diskutimet) në versionin e fundit nga Planeti.)
 
== Funksionet publike ==
Sabit Rrustemi, një mandat ishte edhe deputet në Kuvendin e Kosovës, dhe përpos krijimeve letrare e publicistike, merret edhe me veprimtari publike politike,aktualisht është këshilltar për media i zëvendëskryeministrit të Kosovës, si dhe kandidat për kryetar të fshatit Kureq.
 
== Çmimet letrare ==
Anonymous user