Dallime mes rishikimeve të "KS Naftëtari"

54 bytes added ,  11 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
[redaktim i pashqyrtuar][Redaktim i kontrolluar]
v (U kthyen ndryshimet e 79.106.109.33 (diskutimet) në versionin e fundit nga 79.106.109.46.)
No edit summary
 
== Sukseset ==
KS Naftëtari ka arritur të fitojë 2 herë Kategorinë e Parë,dhe 4 here kategorine e dyte, me president zotin Xhane Kumaraku.
me president zotin Xhane Kumaraku.
 
Në sezonin 2006/07 KS Naftëtari luajti në Kategorinë e Dytë - Grupi A dhe u rendit në vend të dytë pasi mblodhi 44 pikë me një golavarazh 37-16.<ref>[[AlbSoccer (Amëza)|AlbSoccer]] [http://www.freewebs.com/albsoccer/ në rrjetë]</ref>
 
== Burimi i të dhënave ==
<references />
 
== Shiko edhe ==
[[Category:Klube futbolli në Shqipëri|Naftëtari]]
 
==Shiko edhe==
 
* [[Kategoria e Dytë]]
 
== Lidhje te jashtme ==
 
* [http://www.freewebs.com/albsoccer/2nddivision.htm Statistika nga Kategoria e Dytë]
 
{{FSHF}}
 
[[CategoryKategoria:Klube futbolli në Shqipëri|Naftëtari]]
 
[[en:Naftëtari]]
[[fr:KF Naftëtari Kuçovë]]