Veleshnja

fshat në Shqipëri, në Qarkun e Beratit

Stampa:Infobox ALB fshat

Veleshnja është një fshat në Shqipëri...

Gjeografia

Redakto

Demografia

Redakto

Ekonomia

Redakto

Historia

Redakto

Shih dhe këtë

Redakto


Lidhje të jashtme

Redakto