Njësia administrative Qendër, Skrapar

(Përcjellë nga Komuna Qendër (Skrapar))

40°19′N 20°07′E / 40.31°N 20.12°E / 40.31; 20.12

Njësia administrative Qendër, Skrapar

Komuna Qendër është një komunë në Shqipëri.[1]

Gjeografia

Redakto

Historia

Redakto

Demografia

Redakto

Ekonomia

Redakto

Politika

Redakto

Kultura

Redakto

Vendbanimet

Redakto


Referime

Redakto
  1. ^ "Shoqata e komunave". Arkivuar nga origjinali më 15 mars 2012. Marrë më 8 nëntor 2011. {{cite web}}: Mungon ose është bosh parametri |language= (Ndihmë!)

Shih dhe këtë

Redakto