Agny

komunë në departamentin Orne, Francë
  1. RIDREJTO Stampa:Qytet (Franca)

Agny është një komunëFrancë. Agny bën pjesë në departamentin Pas-de-Calaisrajonit Nord-Pas-de-Calais. Komuna ka një popullsi prej 1936 banorë dhe sipërfaqe prej 6.05 km².

ReferimetRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto

  •   Commons: Agny – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale