Annois

komunë në departamentin Aisne, Francë
  1. RIDREJTO Stampa:Qytet (Franca)

Annois është një komunë franceze, e cila ndodhet në departamentin Aisnerajonit Hauts-de-France. Annois ka një popullsi prej 385 banorë dhe sipërfaqe 5.9 km², me një dendësi prej 65 banor/km².

ReferimetRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto

  Commons: Annois – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale