Armoy, Haute-Savoie

komunë në departamentin Haute-Savoie, Francë

Stampa:Komunë në Francë

Armoy është një komunëFrancë. Armoy bën pjesë në departamentin Haute-Savoierajonit Auvergne-Rhône-Alpes. Komuna ka një popullsi prej 940 banorë (regjistrimi 1999) dhe sipërfaqe 4.95 km².

ReferimetRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto