Arrest, Somme

komunë në departamentin Somme, Francë

Stampa:Komunë në Francë

Arrest është një komunëFrancë. Arrest bën pjesë në departamentin Sommerajonit Picardie. Komuna ka një popullsi prej 868 banorë dhe sipërfaqe 11.15 km².

ReferimetRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto