Augers-en-Brie

komunë në departamentin Seine-Maritime, Francë

Augers-en-Brie është një komunëFrancë. Augers-en-Brie bën pjesë në departamentin Seine-et-Marnerajonit Île-de-France. Komuna ka një popullsi prej 304 banorë dhe sipërfaqe 13.5 km².

Augers-en-Brie
VendiFranca
RajoniÎle-de-France
DepartamentiSeine-et-Marne
Zona kohoreUTC+01:00 (CET)
 • Verës (DST)UTC+02:00 (CEST)
INSEE/Kodi postar

Referimet Redakto

Lidhje të jashtme Redakto