Autigny-le-Grand

komunë në departamentin Haute-Marne, Francë

Autigny-le-Grand është një komunëFrancë. Autigny-le-Grandbën pjesë në departamentin Haute-Marnerajonit Champagne-Ardenne. Komuna ka një popullsi prej 163 banorë dhe sipërfaqe 3.59 km².

Autigny-le-Grand
VendiFranca
RajoniGrand Est
DepartamentiHaute-Marne
Zona kohoreUTC+01:00 (CET)
 • Verës (DST)UTC+02:00 (CEST)
INSEE/Kodi postar

Referimet Redakto

Lidhje të jashtme Redakto