Autreville-sur-la-Renne

komunë në departamentin Haute-Marne, Francë

Stampa:Komunë në Francë

Autreville-sur-la-Renne është një komunëFrancë. Autreville-sur-la-Rennebën pjesë në departamentin Haute-Marnerajonit Champagne-Ardenne. Komuna ka një popullsi prej 489 banorë dhe sipërfaqe 41.76 km².

ReferimetRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto