Avant-lès-Marcilly

komunë në departamentin Aube, Francë

Stampa:Komunë në Francë

Avant-lès-Marcilly është një komunëFrancë. Avant-lès-Marcilly bën pjesë në departamentin Auberajonit Grand-Est. Komuna ka një popullsi prej 499 banorë dhe sipërfaqe 27.62 km².

ReferimetRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto