Baâlons

komunë në departamentin Ardennes, Francë

Stampa:Komunë në Francë

Baâlons është një komunëFrancë. Baâlons bën pjesë në departamentin Ardennesrajonit Champagne-Ardenne. Komuna ka një popullsi prej 213 banorë dhe sipërfaqe 14.72 km².

ReferimetRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto

  •   Commons: Baâlons – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale