Baffie

komunë në departamentin Puy-de-Dôme, Francë
  1. RIDREJTO Stampa:Qytet (Franca)

Baffie është një komunëFrancë. Baffie bën pjesë në departamentin Puy-de-Dômerajonit Auvergne-Rhône-Alpes. Komuna ka një popullsi prej 117 banorë dhe sipërfaqe 10.62 km².

ReferimetRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto

  •   Commons: Baffie – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale