Balizac

komunë në departamentin Gironde, Francë

Stampa:Komunë në Francë

Balizac është një komunëFrancë. Balizac bën pjesë në departamentin Gironderajonit Aquitaine. Komuna ka një popullsi prej 414 banorë dhe sipërfaqe 41.78 km².

ReferimetRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto

  •   Commons: Balizac – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale