Bazentin

komunë në departamentin Somme, Francë

Stampa:Komunë në Francë

Bazentin është një komunëFrancë. Bazentin bën pjesë në departamentin Sommerajonit Picardie. Komuna ka një popullsi prej 76 banorë dhe sipërfaqe 5.1 km².

ReferimetRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto

  •   Commons: Bazentin – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale