Beauquesne

komunë në departamentin Somme, Francë

Stampa:Komunë në Francë

Beauquesne është një komunëFrancë. Beauquesne bën pjesë në departamentin Sommerajonit Picardie. Komuna ka një popullsi prej 1342 banorë dhe sipërfaqe 20.04 km².

ReferimetRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto