Beblenheim

komunë në departamentin Haut-Rhin, Francë

Stampa:Komunë në Francë

Beblenheim është një komunëFrancë. Beblenheim bën pjesë në departamentin Haut-Rhinrajonit Alsace. Komuna ka një popullsi prej 961 banorë dhe sipërfaqe 5.61 km².

ReferimetRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto