Bellocq

komunë në departamentin Pyrénées-Atlantiques, Francë

Stampa:Komunë në Francë

Bellocq është një komunëFrancë. Bellocqbën pjesë në departamentin Pyrénées-Atlantiquesrajonit Aquitaine. Komuna ka një popullsi prej 875 banorë dhe sipërfaqe 12.65 km².

ReferimetRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto

  •   Commons: Bellocq – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale