Chavroches

komunë në departamentin Allier, Francë

Stampa:Komunë në Francë Chavroches është një komunë franceze, e cila ndodhet në departamentin Allierrajonit Auvernia-Rhône-Alpes. Chavroches ka një popullsi prej 262 banorë dhe sipërfaqe 9.95 km², me një dendësi prej 26 banor/km².

ReferimetRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto

  Commons: Chavroches – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale