Chevry

komunë në departamentin Ain, Francë
  1. RIDREJTO Stampa:Qytet (Franca)

Chevry është një komunë franceze, e cila ndodhet në departamentin Ainrajonit Auvergne-Rhône-Alpes. Chevry ka një popullsi prej 1396 banorë dhe sipërfaqe 5.84 km², me një dendësi prej 239 banor/km².

ReferimetRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto