Coulonges-Cohan

komunë në departamentin Aisne, Francë

Stampa:Komunë në Francë Coulonges-Cohan është një komunë franceze, e cila ndodhet në departamentin Aisnerajonit Hauts-de-France. Coulonges-Cohan ka një popullsi prej 429 banorë dhe sipërfaqe 28.75 km², me një dendësi prej 15 banor/km².

ReferimetRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto

  Commons: Coulonges-Cohan – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale