Givonne

komunë në departamentin Ardennes, Francë
  1. RIDREJTO Stampa:Qytet (Franca)

Givonne është një komunë franceze, e cila ndodhet në departamentin Ardennesrajonit Grand Est. Givonne ka një popullsi prej 1099 banorë dhe sipërfaqe 14.04 km², me një dendësi prej 78 banor/km².

ReferimetRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto

  Commons: Givonne – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale