Landifay-et-Bertaignemont

komunë në departamentin Aisne, Francë

Stampa:Komunë në Francë Landifay-et-Bertaignemont është një komunë franceze, e cila ndodhet në departamentin Aisnerajonit Hauts-de-France. Landifay-et-Bertaignemont ka një popullsi prej 282 banorë dhe sipërfaqe 19.6 km², me një dendësi prej 14 banor/km².

ReferimetRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto

  Commons: Landifay-et-Bertaignemont – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale