Largentière

komunë në departamentin Ardèche, Francë

Stampa:Komunë në Francë Largentière është një komunë franceze, e cila ndodhet në departamentin Ardècherajonit Auvernia-Rhône-Alpes. Largentière ka një popullsi prej 1757 banorë dhe sipërfaqe 7.22 km², me një dendësi prej 243 banor/km².

ReferimetRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto

  Commons: Largentière – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale