Lemé

komunë në departamentin Aisne, Francë

Stampa:Komunë në Francë Lemé është një komunë franceze, e cila ndodhet në departamentin Aisnerajonit Hauts-de-France. Lemé ka një popullsi prej 444 banorë dhe sipërfaqe 11.36 km², me një dendësi prej 39 banor/km².

ReferimetRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto

  Commons: Lemé – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale