Lerzy

komunë në departamentin Aisne, Francë

Stampa:Komunë në Francë Lerzy është një komunë franceze, e cila ndodhet në departamentin Aisnerajonit Hauts-de-France. Lerzy ka një popullsi prej 211 banorë dhe sipërfaqe 11.54 km², me një dendësi prej 18 banor/km².

ReferimetRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto

  Commons: Lerzy – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale