Neuflieux

komunë në departamentin Aisne, Francë

Stampa:Komunë në Francë Neuflieux është një komunë franceze, e cila ndodhet në departamentin Aisnerajonit Hauts-de-France. Neuflieux ka një popullsi prej 97 banorë dhe sipërfaqe 1.9 km², me një dendësi prej 51 banor/km².

ReferimetRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto

  Commons: Neuflieux – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale