Ollezy

komunë në departamentin Aisne, Francë

Stampa:Komunë në Francë Ollezy është një komunë franceze, e cila ndodhet në departamentin Aisnerajonit Hauts-de-France. Ollezy ka një popullsi prej 177 banorë dhe sipërfaqe 5.31 km², me një dendësi prej 33 banor/km².

ReferimetRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto

  Commons: Ollezy – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale