Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin Bledion~sqwiki. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Lidhjet e jashtme Redakto

STOP çove link te "...albsoccer/" PO BEN SPAM. Në qoftë se eshte siti jote mund te çosh nje link te fleta jote personale.
P.S. Një keshille per sitin tend: Ndai ne seksione new sepse do shume te karikohet, ço ne faqen kryesore gjerat me te rendesishme. EaglealDiskuto► 5 Qershor 2007 15:37 (UTC)

TA THASHE NJEHERE: STOP COVE LINK-un E WEBSIEit TENDE. PO BEN SPAM. Ne qofte se vazhdon do te bllokohesh. Faleminderit dhe hiqi ato. --EaglealDiskuto► 5 Qershor 2007 15:46 (UTC)

INFO: Në artikujt dhe lidhjet e jashtme çohen vetem website zyrtar. Faleminderit. EaglealDiskuto► 5 Qershor 2007 15:51 (UTC)
Ej Bledion, ta thash, para se te çosh website tend si burim te dhenash në artikujt e wikipedise, duhet ta verifikojme njehere. Po e perseris hap nje diskutim te ri te Wikipedia:Kuvendi dhe ço atje nese mundesh apo jo te çoj linkun e websitit tend. Mos ço, deri sa te kesh mare pergjigjen, linket e websitit tend neper artikuj. EaglealDiskuto► 5 Qershor 2007 16:26 (UTC)
Nuk kam me qejf ta perseris, atje ku eshte link zyrtar mos e ço link tend. Mos ço link deri sa te maresh pergjigjen nga Wikipedia:Kuvendi. EaglealDiskuto► 5 Qershor 2007 17:26 (UTC)

Shkronjat Redakto

Me sa shohë artikujt që po bën nuk kanë shkronja si (ë) ose (ç). Në artikujt e wikipedise në shqip duhen çuar sesben. Ose te pakten ço {{shkronja}} në fillim pas {{fjala}}. Kurse te diskutimet keto nuk duhen. --EaglealDiskuto► 5 Qershor 2007 17:38 (UTC)

Të dëshirojë mirëseardhje dhe suksese në këtë projekt. Nuk e di, je mbajtësi i fletës http://www.freewebs.com/albsoccer/ apo dashamirë i saj, por kjo nuk ka edhe aq rëndësi, me rëndësi është të dihet që kjo është një Enciklopedi e lirë për përdorimim dhe kontribut të gjërë. Është projekt shoqërorë dhe qëllimi përfunditarë është afrimi i njerzëve ndërmjet veti nëpërmjet informatave mbi gjërat e ndryshme që i rrethojnë botën e tyre. Për të ardhë deri te kjo duhet rreshpektuar rregullat e krijuar nga përvoja të cilat ne këtu i kemi përmbledhë në pika të shkurta duke mendu se sa më pakë rregulla aq më e madhe është liria e komunikimit, pra përderi sa nuk ka keqpërdorime nuk kemi nevojë për rregulla tjera. Për raste të veçanta diskutojmë dhe krjojmë një normë të pa shkruar në korniza të së ciles sillemi. Këto norma janë kryesisht shoqërore me disa tipare tonat shqiptare, këto janë të lehta të kuptohen sepse të gjithë këtu jemi vullnetar të shoqëris për shoqërin.--Hipi Zhdripi 5 Qershor 2007 21:09 (UTC)

Lidhja e fletave Redakto

Është mundësia tjetër që i jepë më tepër vlerë një lidhje ashtu si e mendon ti. Ne i thomi Burimi i të dhënave çka nuk është asgjë tjetër vetëm se citohet (plasohet lidhja e jashtme) në fjalët e shkruara të bazuara në atë burim. Ti ke hapur disa artikuj dhe je azuar në atë adresë, atëherë është e mirëseardhur edhe citimi i burimit. Futja e burimeve të tilla bëhet si në këtë shembull:[1]; sepse futjet e lidhjeve në këtë formë [2] nuk janë shoqërore. Edhe pse ndoshta ato janë futur më parë, ajo nuk do të thotë se nuk mund të tërhiqen, pikërisht për shkakë të paraqitjes së konkurencës.--Hipi Zhdripi 5 Qershor 2007 22:21 (UTC)

Burimi Redakto

Keto te dhena i kam vete dhe i kam mbledhur pak nga pak. Te thjem te drejten se mbaj mend cdo faqe ku mu mund ti kem pare.

Per Flamurtarin i kam marre nga faqja e Flamurtarit historine dhe e shtova faqen te lidhjet e jashtme.

Dhe me falni se nuk e di mire si jepen pergjigjet ketu

Gjithë çka është në rregull, vetëm vazhdo. --Hipi Zhdripi 6 Qershor 2007 14:37 (UTC)

Lista e lojatreve Redakto

Si mund te shtohet lista e lojtareve me numrat, flamurin e komebsise dhe pozicionin sic e kane shume skuadra te tjera ne dy kollona ?


Numri Lojtari
1 Filan Fisteku
2 Fistek Fusha

kodi i kesaj me siper eshte ky posht pa - ne fillim ne rreshitn e par:

-{|class="wikitable"
|-
|Numri
|Lojtari
|-
|1
|Filan Fisteku
|-
|2
|Fistek Fusha
|}
Nese eshte kjo ajo qe po do ti. (Puntori 6 Qershor 2007 13:46 (UTC))


shum faleminderit

Tabelta dhe materialet Redakto

Pershendetje, deshta vetem te te them se kur ke material te marresh nga ndonje wikipedia tjeter, kopjoje te teren pastaj tek wikipedia shqip vetem redaktoje riparoje, ndodh qe ndonjehere vetem pak duhesh riparuar dhe kodi perputhet 100% me tabelat tona. Per partizanin e ke materialin tek wikipedia anglisht por duhet me shum pune per ta pershtatur tek tabelta tona. (Puntori 6 Qershor 2007 14:23 (UTC))

provova ta merrja ashtu po nuk po me dilte. Duhe ndonje skede a ndonje gje tjeter, se di mire cfare kishte problem. Por megjithate e bera tabelen ashtu si me the

Llogaria juaj do të riemërohet Redakto

20 mars 2015 09:21 (CET)

Renamed Redakto

19 prill 2015 13:39 (CEST)

Ju keni ngarkuar figura që nuk janë përdorur në asnjë faqe. Mund ti fshini ose të gjeni artikujt e përshtatshëm ku mund të përdoren --OlsiBot (diskutimet) 9 shtator 2015 03:52 (CEST)Reply[përgjigju]

Ju keni ngarkuar figura që nuk janë përdorur në asnjë faqe. Mund ti fshini ose të gjeni artikujt e përshtatshëm ku mund të përdoren --OlsiBot (diskutimet) 9 shtator 2015 03:54 (CEST)Reply[përgjigju]

Ju keni ngarkuar figura që nuk janë përdorur në asnjë faqe. Mund ti fshini ose të gjeni artikujt e përshtatshëm ku mund të përdoren --OlsiBot (diskutimet) 9 shtator 2015 03:54 (CEST)Reply[përgjigju]

Ju keni ngarkuar figura që nuk janë përdorur në asnjë faqe. Mund ti fshini ose të gjeni artikujt e përshtatshëm ku mund të përdoren --OlsiBot (diskutimet) 9 shtator 2015 03:55 (CEST)Reply[përgjigju]